Всесвітньовідомий американський телеканал популяризуватиме закарпатську кухню (+ФОТО)

shou3З метою популяризації Закарпаття, в рамках проекту «Макловіч без меж» відомий польський кухар-мандрівник Роберт Макловіч у співдружності із знімальною групою американського телеканалу “FoodNetwork” проводили зйомки кулінарних родзинок області.

Ініціатором заходу стало Посольство України у Польщі на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Андрієм Дещицею.

На Закарпатті поважних гостей супроводжував депутат Ужгородської районної ради Роланд Цебер.

В рамках проекту відомий польський кухар-мандрівник Роберт Макловіч та знімальна група американського телеканалу «FoodNetwork» протягом кількох днів проводили зйомки у Закарпатській області. Зокрема, під час зйомок було презентовано все різнобарв’я закарпатської кухні, а також культуру, побут, звичаї та традиції краю. Увесь час групу супроводжував Консул Польщі в Україні Бабушко Бартломей.

Роланд Цебер прокоментував цю неординарну подію на своїй сторінці у мережі Фейсбук:

Україна прекрасна у будь-яку пору року, за будь-якої погоди! Кожен з куточків нашої країни є унікальним та мальовничим.

Особливо Закарпатська область – серце зелених, манливих та дивовижних Карпат. Тут і гори, і ріки, і полонини, і мінеральні води, і неймовірні краєвиди… Все це дано нам природою, яку ми маємо цінувати та берегти.

З економічної точки зору нашу природу та географічне розташування можна і потрібно використовувати, адже це може призвести до великих надходженнь в бюджет області. Все, що потрібно робити – розвивати туризм та інфраструктуру краю. Туризм став реальним фактором розвитку економіки будь-якої країни. Я впевнений: якщо його розвивати і розбудовувати, то це принесе великі плюси для нас.

Нещодавно разом з почесним консулом України в Польщі Bartłomiej Babuśka, під патронатом Надзвичайного та Повноважного Посла України в Польщі Андрія Дещиці, декілька днів з цілою знімальною групою об’їздили всі міста та туристичні куточки Закарпатської області для того, щоб відзняти 2 великі серії для всесвітньо відомого американського телеканалу, який транслюється по всіх континентах. Доречі, ведучим цієї прогами є досвічений, харизматичний та знаменитий на всю Польщу журналіст Роберт Макловіч. За 5 днів зйомок ми спробували показати всі мальовничі та туристично привабливі місця нашої області, куштували всі українські, закарпатські та місцеві страви, спілкувались про культуру та колорит.

Метою зйомок є показати на весь світ всю красу нашої області, цікаву кухню, туристично-оздоровчі місця, розказати про культуру та народ. Це є і буде великою для нашого краю безкоштовною рекламою (адже жодної копійки з ніяких бюджетів не було витрачено), яка залучить велику кількість туристів не тільки з Європи, але й з інших куточків світу.

Ми маємо чим гордитися, ми маємо над чим працювати, ми маємо що розвивати! Все в наших руках!

shou3

shou6

shou7

shou8
shou10

shou5

поділитись в соцмережах