Закарпатцям та гостям із усієї України показали Прикарпатське лісове господарство (Відео)

710_19147 вересня у Долинському районі Івано-Франківської області відбулася виїзна нарада Державного агентства лісових ресурсів України, у якому взяли участь представники галузі з усіх регіонів України

 

Зустріч розпочалася із засідання за круглим столом, де начальники обласних лісомисливських управлінь обговорили стратегію розвитку лісового господарства на найближчі терміни. Йшлося й про реформування лісової галузі, посилення боротьби з незаконними рубками, покращення роботи працівників лісової галузі тощо.

Далі присутнім показали, як лісівники вирощують молодий ліс. Було показано найкращі лісові розсадники«Шевченківського лісництва», продемонстровано автоматизовану систему крапельного поливу, а також сучасну протипожежну техніку.

Гостям продемонстрували і ділянки з розсадників, рослини із яких  висаджуються на вирубках і на місцях колишніх лісових згарищ.

У Шевченківському лісництві було висаджено 25 тисів на честь 25-ї річниці Незалежності України та як символ 24 областей України та АР Крим

Об′єктами огляду також стали новостворена мережа лісових автодоріг, ділянки прохідної рубки в середньовіковому ялиновому насадженні, лісовідновні процеси у високогірних лісах, демонстрація наслідків всихання ялинових деревостанів, тенденція яких прослідковується по всьому Карпатському регіону.

Також присутні мали змогу спостерігати за технологічними процесами гірських лісозаготівель і заготівлею деревини енергетичного призначення,  роботою рубальної машини.

поділитись в соцмережах