Закарпаття збирається розвивати співробітництво з румунським повітом Марамуреш

Під час 11-ї сесії облради депутатам пропонується розглянути проект рішення «Про затвердження Угоди про співробітництво між Закарпатською областю України та повітом Марамуреш Румунії». Текст угоди завчасно оприлюднено на сайті облради.

Метою цієї Угоди є розвиток взаємних контактів та співробітництва між Закарпатською обласною радою та Повітовою радою Марамуреш у формі одноразових і довгострокових проектів, діяльності у таких галузях як економіка, загальна та професійна освіта, науково-технічна співпраця, захист навколишнього середовища, культурної та природної спадщини, туризм, розвиток сіл і міст, культурне, громадське та спортивне життя; співпраця між органами влади та установами сільського господарства, залучення міжнародної технічної допомоги.

– Підписання та реалізація зазначеної Угоди дасть можливість протягом наступних років додатково залучити кошти для соціального розвитку територіальних громад області у вигляді технічної допомоги з регіональних європейських фондів на виконання проектів у навчальних та соціально-культурних закладах, – зазначає голова Закарпатської облради Михайло Рівіс. – Цим самим Угода сприятиме виконанню Програми економічного і соціального розвитку Закарпатської області на 2018 та наступні роки, дальшому розвитку співпраці між територіальними громадами обох регіонів України та Румунії, підвищенню рівня задоволення освітніх та соціально-культурних потреб населення, зміцненню дружби між українським та румунським народами.

За повідомленням прес-служби Закарпатської облради

поділитись в соцмережах