Закарпаттям курсуватиме новий потяг

1794175246-1Про це повідомив начальник департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА Денис Ман, пише «Про Захід«

За його словами, щодо Закарпаття заступником директора департаменту в далекому сполученнi ПАТ «Укрзалiзниця», зокрема, було озвучено плани, що «Потяг №213 курсуватиме щодня через Самбiр- Великий Березний — Перечин (а до того — Вiнницю та Тернопiль) — й це вiдповiдь облрадi на звернення — позитивна. Ужгород — Лисичанськ — новий потяг, який незабаром курсуватиме та стане сполученням Сходу та Заходу Украïни. Наступного року №129 Ужгород — Киïв курсуватиме щодня (це той, що за 12 годин доïде з точки «У» в точку «К»). Чернiвцi — Ужгород поки що проект не дуже реальний, тому що маршрут пролягав частково рейками румунськими, якi зараз не в найкращому станi. Питання переносимо на 22.08, коли говоритимемо про Карпатську конвенцiю».

Стосовно рейсу за маршрутом Мукачево — Будапешт, то зустрiч представників УЗ з угорцями відбудеться до кінця серпня, й відтак про перспективи можна буде говорити конкретно.

поділитись в соцмережах