Заступник директора регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області проведе особистий прийом громадян

SC-ZakarpatТериторіальні сервісні центри здійснюють прийом громадян із питань державної реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку призначених для експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування транспортних засобів усіх типів

 

Прийняття іспитів, здійснення видачі та обміну посвідчень водія, ДОПНВ-свідоцтв, свідоцтв для перевезення небезпечних вантажів та свідоцтв про підготовку уповноважених із безпеки перевезень небезпечних вантажів, а також внесення інформації у відповідні державні реєстри.

Повідомляємо, що  31 серпня з 11.00 по 13.00 год за адресою, м. Мукачево, вул.Берегівська об’їзна 7А, в територіальному сервісному  центрі №2142 (на правах відділу, м. Мукачево) регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області буде здійснюватись прийом громадян, де всі охочі зможуть поставити свої запитання щодо роботи РСЦ та ТСЦ  заступнику директора регіонального сервісного центру МВС в  Закарпатській області Бойчуку Михайлу Михайловичу. Отже якщо у вас є питання на які потрібно надати  ґрунтовну відповідь — приходьте за вказаною адресою.

Прес- служба РСЦ МВС в Закарпатській області.

 

поділитись в соцмережах