Завершення судового процесу у «мукачівській справі»

sddefaultЯк відомо, в Мукачеві влітку 2015-го стався тристоронній конфлікт, а на лаві підсудних внаслідок інциденту опинилися лише четверо добровольців із «Правого Сектору».

Сьогодні на засіданні заслухали дебати сторін обвинувачення та захисту, останнє слово чотирьох обвинувачених і призначили дату проголошення вироку: 26 червня 2017р.
Прокурор Шененко представив позицію державного обвинувачення і запросив у суду визнати винними всіх чотирьох у всіх інкримінованих їм злочинах і призначити покарання за тим методом, коли важча стаття поглинає легшу. В даному випадку — 15 років позбавлення волі із конфіскацією майна, а також розділити вартість судових витрат (експертизи, більше 200 тис. грн.) між обвинуваченими солідарно.
Адвокати правосекторівців, Роман Бухтояров, Оксана Андрейкович та Олена Сторожук, всі робили акцент на абсурдності обвинувачення, недопустимості доказів, а також на недоведенні вини обвинувачених по жодній статті. Запросили в суду виправдати всіх чотирьох за всіма статтями.
Репліка Романа Бухтоярова після дебатів:
Обвинувачені Бурча, Горбенко, Мунчак та Деяк в дебати не вступали, а свою думку висловили під час так званого «останнього слова».
Володимир Бурча: «Я просто прошу шанс, дати мені довести, що я — гідний син своєї землі, що я потрібний своїй Державі. …Ми відмиємо весь той бруд, який на нас вилили. Ми зірвемо усі усмішки з тих, хто це робив. Просто дайте нам шанс.» Відео:
Родіон Горбенко: «Зараз тут вирішується моя доля, цією колегією, цим судом. Я про себе можу сказати: у мене сталі соціальні зв’язки, я вважаю, що я — нормальний громадянин, злочинцем себе не вважаю. На моїх руках крові нема, я ніякий не бандит. …Мені нема від чого переховуватись. Якби я був злочинцем, такого, я думаю, не було б.» Відео:
 Всі слова вже сказані, аргументи подані, суд в нарадчій. Доля чотирьох добровольців відтепер в руках колегії суддів. За тим, чим це закінчиться слідкуватиме вся країна.
Отже, 26 червня з 10 години (місто Мукачево, вулиця Льва Толстого, 13) ми почуємо остаточний вирок суду. Не пропустіть!

поділитись в соцмережах