Будьте пильними! Про нову банківську аферу повідомляють українців користувачі соціальних мереж

24863-e1488214315198Будьте пильними! Про нову банківську аферу повідомляють українців користувачі соціальних мереж. Причому, схема досить складна, і може бути незрозумілою для пересічного українця.

Нещодавно користувачка Фейсбук Ольга Андрійчук втрапила у неприємну ситуацію.

“Два дні тому на мобільний телефон в 3.00 год ночі надійшло 9 грн. від невідомого абонента. В 4.00 ночі з цього ж номера до мене розпочалися безперервні дзвінки, і коли я брала слухавку – збивали, коли я пробувала подзвонити – збивали. До 9 години ранку до мене надійшло 250 дзвінків. В обід мій номер “Київстару” заблокував оператор. Коли о 17.20 я підійшла в сервісний центр мені повідомили, що мій номер НЕ МІЙ, і ним користується інша людина. Зразу ж запитали чи картки банку прив’язані до цього номера. Коли, через 20 хв, я підійшла в “Приватбанк”, на моїй зарплатній картці було 0 грн 51 коп. Пін-коди не дійсні та “Приват 24” не пропускав тому, що не дійсний пароль. Терміново зідзвонилася з оператором гарячої лінії “Приватбанку” і заблокувала картки. На другий день я звернулася в банк, змінила всі картки та паролі”, – розповідає користувачка.

Проте, спроба видурити гроші була ще попереду. Жінку врятували обачність і щасливий випадок.

“Служба безпеки “Приватбанку” пообіцяла розібратися з ситуацією та зателефонувати. Вечером цього ж дня, мені зателефонували з невідомого для мене номера (091) 963 74 23) , представилися службою безпеки банку, повідомили, що була спроба знову зняти гроші з моєї картки, тому мені потрібно терміново підійти до банкомату та змінити пін-коди, або вони допоможуть це зробити через “Приват 24”. Мені необхідно перевести на картку мобільного телефону 2800 грн, які мені зразу ж повернуться на картку, щоб зупинити шахрайство. В одному вони прокололися – я підв’язала картки до нового мобільного телефону, який ніхто не знає. Так зберегла свої гроші. Знову зателефонувала в службу гарячої лінії “Приватбанку”, все розповіла, вони підтвердили, що це – шахраї, і з моїми картками все нормально”, – зазначила жінка.

Водночас, користувачка наводить і перший номер телефону, з якого до неї ще вночі почали надзвонювати: (096) 068-61-63.

поділитись в соцмережах

%d блогерам подобається це: