Нещодавно на запрошення Ужгородської мiської територiальної органiзацiї Союзу юристiв відвідав круглий стіл на тему «ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЛИСТА НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ» пише на власній сторінці політик Михайло Чурило. Тема надзвичайно актуальна, оскільки непрацездатність – це і безробіття, і вимушені звільнення, і хвороби – одним словом все через, що людина не може працювати, а елементарно жити й утримувати свою родину.

Наше законодавство має чимало прогалин, тому основним завданням круглих столів є виявлення проблемних питань, та внесення пропозицій щодо змін в певних пунктах закону та наказів. Сьогодні на останньому з них йшлося про медичний сервіс, щоб був максимально якісний та зручний для хворих та їх роботодавців, а також прозорим для нормального здорового контролю. Кожен з учасників круглого столу має можливість внести свої пропозиції щодо коректив зі свого досвіду чи досвіду передових країн, різні з якиз мають право на життя. Реформи це добре, але вони мають базуватися на основі наступних критеріїв:

1) економічні; 2) географічні; 3) гендерні( при потребі)

На жаль, в нашій країні все робиться навпаки. Тому ми маємо змінити цей порядок і крокувати в ногу з сучасною методикою та технологією з курування всіх аспектів сторін. Моє завдання як депутата Ужгородської міської ради, максимально сприяти в прийнятті даних програм та програм забезпечення медичими препаратами і засобами для надання першої допомоги людині, особлива увага малозабезпеченим верствам населення. Всіх небайдужих запрошую долучатися.

поділитись в соцмережах